fbpx

We Care Medical מבית סל מדיקל

בדיקות דם בבית

יש לכם בדיקות דם לעשות? אל תבזבזו זמן בתור בקופת חולים. עכשיו אפשר להזמין אליכם עד הבית או המשרד דרך הוואטסאפ!

רובנו צריכים לבצע בדיקות דם בזמן כזה או אחר, לפחות פעם בשנה. כמה מתיש לחכות בתור לבדיקה בזמן שאנחנו חייבים להתחיל כבר את היום, לעשות סידורים, לנסוע לעבודה, להקפיץ את הילדים לגן ולבית הספר. לפעמים ההמתנה בתור מרגישה כמו נצח, במיוחד כשממהרים. בנוסף אנו מסתכנים בהידבקות במחלות מאנשים הנמצאים אתנו בתור לרופא/ה ולאח/ות.

למה ומתי כדאי לעשות בדיקות דם?

הסיבות שרופאים שולחים אותנו לבדיקות דם מגוונות ורבות, ביניהן: פיקוח על מצב בריאותי בעת לקיחת תרופות, פיענוח רפואי, בדיקות דם שגרתיות ועוד. בדיקות דם יכולות לסייע לרופאים למשל:

  • להעריך כמה טוב איברים מתפקדים כגון: כליות, כבד, בלוטת התריס, הלב ועוד.
  • לאבחן מחלות ו/או מצב בריאותי כגון: סרטן, איידס (HIV), סוכרת, אנמיה, מחלת לב כלילית.
  • לגלות גורמי סיכון למחלות לב.
  • לבדוק תפקודי קרישת דם (לפני ניתוח, אנשים עם מחלות כבד או שחוו אירוע לב, שבץ).
  • ועוד...

בדיקת דם – איך זה עובד?

בדיקות דם שכיחות מאוד ולרוב אינן דורשות הכנות מיוחדות. ייתכן שבבדיקות מסוימות יהיה צורך לצום כ- 8 עד 12 שעות לפני הבדיקה. בעת כתיבת ההפניה, הרופא מיידע איך צריך להתכונן. במהלך בדיקת הדם, מדגם קטן של דם נלקח מהגוף, בדרך כלל מווריד בזרוע באמצעות מחט. ההליך מהיר וקל, במקרים מסוימים יתכן שתהיה תחושת אי נוחות קלה.

לאחר שהדם מגיע למעבדה, עובדי המעבדה מנתחים אותו. הם משתמשים בדם כדי לספור תאי דם, או שהם מפרידים את תאי הדם מהנוזל שמכיל אותם. נוזל זה נקרא פלזמה או נסיוב (סרום). הנוזל משמש למדידת חומרים שונים בדם. התוצאות יכולות לסייע בזיהוי בעיות בריאות בשלבים מוקדמים, כאשר טיפולים או שינויים באורח החיים עשויים לעזור בצורה הטובה ביותר.

לא תמיד ניתן לאבחן מחלות ובעיות רפואיות באמצעות בדיקת דם בלבד. הרופא או הרופאה שלכם עשויים לבצע בדיקות נוספות כדי לאבחן במדויק, כגון: לחץ דם, נשימה, דופק, חום, בדיקת ההיסטוריה הרפואית ובדיקות חיוניות מעמיקות אחרות שמסייעות לאשש את האבחנה.

מספיק לחכות בתור!
רק להזמין בוואטסאפ ואנשי המקצוע יגיעו אליכם

בדרך כלל, בעת קבלת הפניה לבדיקות דם, עליכם לתאם שוב תור כדי לבצע את הבדיקות בהקדם. ההמתנה לתור המיועד, ההגעה למרפאה, מציאת חניה (במידה ואתם נוסעים), המצב הבריאותי (אם אתם חולים), לוח הזמנים הצפוף של עבודה, מחויבויות, סידורים, ילדים, חגים, הורים ועוד, מקשים על המטופל וגורמים לדחיית הבדיקות ולעיתים גם להחמרה במצב הבריאותי.

בעידן הנוכחי המודרני, חל שינוי משמעותי בנושא בדיקות המעבדה. בנוסף לטכנולוגיות המתקדמות, בהן ניתן לקבל תוצאות מהירות יחסית, קיימת גמישות רבה יותר באופן שניתן לבצע את הבדיקות. כמו שמזמינים שירותים שונים עד הבית לנוחיותנו כגון: תיקונים, משלוחים, טיפולים רפואיים, טיפולים אלטרנטיביים ועוד, כך גם בדיקות דם מהוות שירות נוסף שניתן להזמין בקלות בלי לצאת מהבית.

התנאים הנוחים והפרטיות שניתן לקבל רק במרחב האישי שלנו, מאפשרים לשלוט על הסביבה, ללא השפעות חיצוניות וקשיים מיותרים. התוצאה: בדיקה זריזה, יעילה ונעימה.

We Care Medical אצלכם בבית!

שירות בדיקות דם עד הבית של WE CARE, מתאים לכל חברי קופות החולים בכל הגילאים ובכל מצב בריאותי. בשיחת טלפון, מייל או הודעת וואטסאפ ניתן לתאם בדיקות דם ואנשי המקצוע שלנו מגיעים עד הבית או לכל מקום, לפי בחירת המטופל.

יש לכם הפנייה מרופא לבדיקות דם? צריכים לבצע בדיקה תקופתית או בדיקות דם שנתיות לכל המשפחה? אין צורך יותר להמתין בתור בין חולים שלא כצורך ולבזבז זמן.

אפשר כבר עכשיו להזמין אח או אחות מוסמכים שיבצעו את הבדיקה דרך WE CARE.

להזמנה דרך הוואטסאפ:  050-5858469

להזמנה במייל: office@wecaremd.co.il

טלפון לבירורים: 08-942-1650

בודק...